مقالات

بهترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون

بهترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون

بهترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون تنها مختص به شرکت های اروپایی نیست، بلکه تعدادی از آن ها ایرانی هستند. معماران ایرانی در طراحی و ساخت ساختمان ها بسیار توانمند و ماهر هستند.

تخصص آن ها تنها مربوط به سازه های ساختمانی نیست، بلکه در طراحی تجهیزات خانگی، تجاری و اداری نیز مشارکت می کنند. دکومهر یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان ایرانی است. او متناسب با برترین الگو های جهانی، تولیدات خود را ادامه می دهد.

در ادامه مبحث درباره محصولات این شرکت برتر صحبت می کنیم، با ما همراه شوید.

انواع تجهیزات اداری در نمایشگاه های دکوراسیون

در این بخش از مقاله بهترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون، درباره ابزار آلاتی که در نمایشگاه های دکوراسیون اداری وجود دارد، صحبت می کنیم.

سبک های اداری بسیار زیبا و شیک هستند. در این گونه از دکوراسیون ها، زیبایی این نوع طراحی ها به شکلی خاص به نمایش گذاشته می شود. با بازدید از این نمایشگاه ها، شما می توانید طرح دلخواه دکوراسیون اداره خود را انتخاب کنید.

تجهیزات اداری بسیار متنوع و مختلف است. موارد زیر از جمله تجهیزات اداری است که در بهترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون به کار گرفته می شوند؛

 • صندلی اداری: صندلی اداری با ارگونومی مناسب و پشتیبان لازم برای کمر و گردن از مهمترین تجهیزات اداری است، که در شکل های مختلف در سبک های دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد.
 • میز اداری: میز اداری به عنوان محور فعالیت ‌های کاری در محیط های اداری استفاده می‌ شود. این میز باید دارای اندازه مناسب، فضای کافی و کیفیت بالا باشد. در طراحی های دکوراسیون ، مدل های مختلفی از این محصول به کار می رود.
 • کمد و قفسه: کمد و قفسه جهت ذخیره و نگهداری اسناد، کتاب‌ ها و لوازم دیگر در دکوراسیون اداری استفاده می‌ شوند. آن‌ ها باید دارای طراحی مناسب و قابلیت سازماندهی باشند.
 • فایل و سیستم آرشیو: فایل و سیستم آرشیو برای نگهداری و مرتب ‌سازی اسناد و پرونده ‌ها در محیط های اداری به کار گرفته می شود. آن‌ ها متناسب با سبک دکوراسیون نمایشگاه در محیط قرار می گیرند.
 • پنل جدا کننده: پنل‌ های جدا کننده می ‌توانند به منظور جدا کردن فضا های کاری و ایجاد حریم شخصی نصب می گردد. این پنل ‌ها از جنس چوب، شیشه یا فلز هستند.
 • تجهیزات رایانه و فناوری اطلاعات: بهترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون، فناوری های ارتباطی روز دنیا را به نمایش می گذارد. این شامل کامپیوتر، لپ‌تاپ، پرینتر، اسکنر، تلفن و سیستم‌ های تلفنی، روتر و سوییچ شبکه و دستگاه ‌های دیگر است.
 • تجهیزات نورپردازی: لامپ ‌ها، لوستر، لامپ میز کار و سایر تجهیزات نورپردازی جهت روشنایی و ایجاد جو صمیمی و دلنشین در محیط اداری استفاده می‌ شوند.
 • تجهیزات صوتی و تصویری: این شامل تلویزیون، پروژکتور، صفحه نمایش، بلندگو و دیگر تجهیزات الکتریکی مرتبط با صوت و تصویر است.
 • تجهیزات ایمنی: کپسول آتش‌ نشانی، دوربین مداربسته، دستگاه اعلام حریق، قفل‌ ها از جمله تجهیزات امنیتی است، که برای ایمنی و حفاظت از محیط اداری نصب می شود.

بهترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون، فضا هایی است، که با بهره گیری از اصول فنگ شویی، زیبایی اجرای یک طراحی دکوراسیون را در اماکن مسکونی، تجاری و اداری به تصویر می کشد.

انواع تجهیزات اداری در نمایشگاه های دکوراسیون

نمایشگاه های دکوراسیون باید چگونه باشد؟

مقاله بهترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون، معرف برپایی کسب و کاری و پر رونق است. نمایشگاه ‌های دکوراسیون باید به گونه ‌ای طراحی و سازماندهی شوند، که بتوانند جذابیت و زیبایی طرح‌ ها و محصولات را به خوبی نشان دهند. در زیر چند نکته مهم برای طراحی نمایشگاه ‌های دکوراسیون آمده است؛

 • طرح ‌بندی مناسب: نمایشگاه باید دارای طرح ‌بندی مناسبی باشد، که بتواند فضای کافی را برای نمایش محصولات و طرح‌ ها فراهم کند. استفاده از جدا کننده‌ ها و مسیر های مناسب دسترسی شما را به جای جای مجموعه راحت می سازد.
 • نور پردازی: استفاده از نور مناسب در نمایشگاه به زیبایی و جذابیت طرح ‌ها و محصولات کمک می کند. ترجیحاً از نور های طبیعی بهره ببرید و در صورت نیاز با استفاده از تجهیزات بر روشنایی محیط بیفزایید.
 • استفاده از رنگ ‌ها: بهترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون در نمایش محصولات و خدمات خود از ابزار آلات ساده استفاده می کنند. استفاده از رنگ‌ های مناسب و هماهنگ با محصولات و طرح ‌ها بر زیبای محیط می افزاید. رنگ ‌ها باید با هماهنگی و تحت تأثیر روشنایی صحیح انتخاب شوند.
 • نمایش محصولات: محصولات باید به گونه‌ ای نمایش داده شوند، که به خوبی قابل مشاهده و ارزیابی باشند. استفاده از قاب ‌ها، نمونه‌ ها، مدل ‌ها و تصاویر با کیفیت می ‌تواند به نمایش بهتر محصولات کمک کند.

بهترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون توسط افراد هنرمند مدیریت می گردد. آنان با بهره گیری از اصول فنگ شویی متناسب نیاز مشتری به طراحی محیط داخلی ساختمان می پردازند.

نمایشگاه های دکوراسیون باید چگونه باشد؟

برترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون

بهترین نمایشگاه‌ های خارجی دکوراسیون در صنعت ساخت و ساز کولاک به راه انداختند. آنان به مردم یاد دادند، که بدون تخلیه ساختمان، تغییری اساسی در فضای داخلی مجتمع به وجود آورید.

هر نمایشگاه، طراحی منحصر به فردی دارد، که محصولات متنوعی را در اختیار مردم قرار می دهد. در زیر، به برخی از معروف ‌ترین و برجسته ‌ترین نمایشگاه ‌های خارجی دکوراسیون اشاره می ‌کنیم؛

 • دکوراسیون میلان: این نمایشگاه در شهر میلان ایتالیا برگزار می‌ شود. به عنوان یکی از بزرگ ترین و مهم ‌ترین نمایشگاه ‌های جهان در زمینه دکوراسیون شناخته می ‌شود. در این نمایشگاه طراحان و شرکت‌ های برتر دنیا محصولات و طرح‌ های خود را به نمایش می ‌گذارند.
 • نمایشگاه دکوراسیون پاریس: این نمایشگاه نیز از معروف ‌ترین و برجسته ‌ترین نمایشگاه‌ های دکوراسیون در جهان است، که در شهر پاریس فرانسه برگزار می‌ شود. در این نمایشگاه، محصولات و طرح ‌های متنوعی در زمینه دکوراسیون داخلی به نمایش گذاشته می ‌شود.
 • نمایشگاه دکوراسیون آلمان: آلمان بهترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون است. این نمایشگاه در شهر کلن آلمان برگزار می ‌شود و به عنوان یکی از مهم‌ ترین نمایشگاه ‌های دکوراسیون در اروپا شناخته می ‌شود. در این فضا، طراحان و شرکت‌ های معتبر دنیا محصولات و طرح‌ های خود را به تصویر می کشند.

بیشتر بخوانید: 10 مدل ایده طراحی کتابخانه در خانه و محیط کار

چرا شرکت ها در برخی از ایام سال، نمایشگاه راه می اندازد؟

در این بخش از مقاله بهترین نمایشگاه های دکوراسیون خارجی، درباره علل اصلی شرکت ها از برپایی نمایشگاه ها صحبت می کنیم. شرکت ها برای رسیدن به سود بیشتر در برخی از ایام سال به راه اندازی این محفل می پردازند. البته آن ها برای برپایی نمایشگاه دلایل دیگری نیز دارند. موارد ذیل علل اصلی برگزاری این جشنواره را نشان می دهد، توجه کنید؛

 • تبلیغات و بازاریابی: نمایشگاه‌ به شرکت‌ ها فرصتی می ‌دهند، تا محصولات و خدمات خود را به صورت مستقیم به مشتریان و عموم جمعیت نشان دهند. این فرصت به مجموعه ها کمک می ‌کند، تا با استفاده از جذب نظر مخاطبان و تبلیغات مستقیم، بازاریابی خود را بهبود دهند و بر فروش خود بیفزایند.
 • شناسایی رقبا و بازار: حضور در نمایشگاه ‌ها به شرکت ‌ها این امکان را می ‌دهد، که رقبا و رقابت ‌کنندگان خود را بشناسند. این موضوع به شرکت ‌ها کمک می ‌کند، تا راهبرد های خود را برای رقابت با رقبا بهبود دهند و بهترین راهکار ها را برای ورود به بازار بیابند.
 • ایجاد ارتباط و تعامل با مشتریان: مقاله بهترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون شما راهنمایی می کند، تا بهتر بازار را بشناسید. حضور در نمایشگاه ‌ها به شرکت ‌ها فرصتی می‌ دهد، تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند.
 • نمایش تکنولوژی و نوآوری: مجموعه ها می توانند در نمایشگاه‌ ها از پیشرفت ‌های تکنولوژیکی خود استفاده کنند و محصولات و خدمات نوآورانه خود را به نمایش بگذارند.
 • و…

بهترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون در جهان متعلق به شرکت هایی است، که سادگی را در اجرای طراحی های خود جای دهد. چنین مجموعه ها در بیشتر روز های سال، مراجعه کننده دارند.

چرا شرکت ها در برخی از ایام سال، نمایشگاه راه می اندازد؟

سخن پایانی

در مقاله فوق به معرفی بهترین نمایشگاه های خارجی دکوراسیون پرداختیم. نمایشگاه های خارجی علاوه بر نمایش بهترین سبک های دکوراسیون، تجهیزات اداری روز دنیا را نیز به شما معرفی می کنند.

اگر به دنبال خرید اجناس اداری اصل و باکیفیت هستید، به مجموعه بزرگ دکومهر مراجعه کنید. در این فروشگاه می توانید با تقبل هزینه مناسبی به صورت اینترنتی محصولات مد نظر خود را بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *