مقالات

تفاوت میز تیم ورک با سایر میز های معمولی

تفاوت میز تیم ورک با سایر میز های معمولی

تفاوت میز تیم ورک با سایر میز های معمولی بر اساس ویژگی های این محصول بیان می شود . در واقع همین ویژگی های فیزیکی و ظاهری عاملی بوده ، که با یک محصول کاربردی و منحصر به فرد رو به رو هستیم . در این مقاله با ارائه اطلاعاتی ، شما را بیشتر با میز کاری گروهی و تفاوت آن با سایر محصولات آشنا خواهیم کرد .

بررسی کیفیت میز تیم ورک

در رابطه با تفاوت میز تیم ورک با سایر میز های معمولی ، کیفیت این محصول را بررسی خواهیم کرد . این محصول نسبت به سایر میزها معمولاً با کیفیت تر بوده و با رعایت استانداردهای متعددی ساخته می شود . متریال بکار رفته شده در این محصولات ، مقاومت بالایی داشته و کیفیت آن فوق العاده می باشد ، به نحوی که می توان از آن در محیط های کاری استفاده نمود .

البته کیفیت این میز ، محدود به متریال و مواد اولیه نیست ، در واقع ویژگی های بارز ، میز تیم ورک ، آن را منحصر به فرد کرده است . بسیاری از میزهای تیم ورک ارتفاع قابل تنظیم دارند ، که به کاربران اجازه می‌دهد ارتفاع میز را به طور دقیق تنظیم نمایند ، تا بهترین حالت نشستن هنگام کار برایشان فراهم شود ‌.

تفاوت میز تیم ورک با سایر میز های معمولی با بررسی ویژگی های ظاهری آن به راحتی مشخص می شود . میزهای تیم ورک به دلیل وسعت و ابعاد بزرگ ، دارای فضای کافی برای کار گروهی می باشند .

این میزها معمولاً با امکاناتی مانند ؛ فضای کابل کشی برای لپ تاپ ها و سایر دستگاه‌های الکترونیکی ، صفحات کنترل برای تنظیم ارتفاع ، جایگاه های مخصوص برای نگهداری لوازم شخصی و… راحتی هر چه بیشتر کارکنان را فراهم نموده است .

به طور کلی ، میزهای تیم ورک در مقایسه با سایر میزهای کار ، به دلیل ویژگی‌های خاص و کیفیت ساخت بالا ، برای استفاده در محیط کار بهترین گزینه هستند .

بررسی کیفیت میز تیم ورک

تفاوت در ساختار میزه تیم ورک

تفاوت میز تیم ورک با سایر میز های معمولی از لحاظ ساختار با سایر محصولات بایستی بررسی شود . موارد زیر به خوبی این بعد از تفاوت میز کار گروهی را بیان می کند ؛

 • ارتفاع : میزهای تیم ورک عموماً قابلیت تنظیم ارتفاع دارند ، که به کاربران این امکان را می‌دهد که ارتفاع میز را به طور دقیق به اندازه مناسب تنظیم کنند . با این حال ، بسیاری از میز های عادی این امکان را ندارند و ارتفاع آن‌ها ثابت است .
 • جنس : میزهای تیم ورک به دلیل کارایی بیشتر و برای استفاده در محیط کار ، عموماً از جنس‌های با کیفیت‌تری ساخته می‌شوند . این میزها می‌توانند از چوب ، فلز و پلاستیک با کیفیت بالا ساخته شوند . در مقابل ، میز های عادی اغلب از مواد ارزان قیمت‌تر ساخته خواهند شد .
 • وسعت : میزهای تیم ورک عموماً از اندازه بزرگتری برخوردار هستند ، تا به کاربران اجازه دهد ، که فضای کافی برای کار گروهی و هم چنین استفاده از تجهیزات الکترونیکی را داشته باشند . این در حالی است ، که میز عادی از وسعت کمتری برخوردار است .
 • امکانات : در این محصولات از امکاناتی مانند ؛ صفحات کنترل برای تنظیم ارتفاع ، فضای کابل کشی مخصوص لپ تاپ ها و دستگاه‌های الکترونیکی ، باکس مخصوص نگهداری از وسایل کارکنان و… برخوردار هستند ، که این ویژگی‌ها در میز عادی به طور معمول موجود نیست .

در واقع تفاوت میز تیم ورک از لحاظ ساختار با سایر میز ها ، نیز اهمیت داشته و بایستی به خوبی با آنان آشنا شد .

بخوانید: نکات مهم قبل از خرید میز کار گروهی

تفاوت در قیمت میز تیم ورک

تفاوت میز تیم ورک با سایر میز های معمولی از لحاظ قیمت نیز مهم بوده ، که به بررسی آن می پردازیم . میز تیم ورک یک نوع میز اداری بوده ، که به طور خاص برای کارهای گروهی و همکاری در محیط کار طراحی شده است . برخلاف میزهای خصوصی ، میز تیم ورک معمولاً برای چندین نفر قابل استفاده است و فضای کافی برای قرار دادن لوازم و ابزارهای کاری را فراهم می کند .

قیمت میز تیم ورک با بقیه میزها ممکن است ، متفاوت باشد . قیمت میز تیم ورک بستگی به جنس و کیفیت ساخت ، سایز و امکانات اضافی آن مانند جا کاغذ ، جای قلم و .. . دارد .

اما به طور کلی ، میز تیم ورک معمولاً گرانتر از میزهای خصوصی است ، زیرا برای چندین نفر طراحی و ساخته شده است و از ویژگی های خاصی برای همکاری و اشتراک کاربری پشتیبانی می کند . از این رو قیمت عاملی بوده ، که با تفاوت میز تیم ورک با سایر میز های معمولی مواجه شویم .

تفاوت در مزایای میز تیم ورک

تفاوت میز تیم ورک با سایر میز های معمولی ، مربوط به مزایای آنان نیز می باشد . میز تیم ورک نسبت به میزهای معمولی از مزیت های بیشتری بهره مند است . به موارد زیر توجه نمایید ؛

 • همکاری و هماهنگی بیشتر : میز تیم ورک به چند نفر اجازه می دهد که در کنار هم کار کنند ، اطلاعات را به اشتراک بگذارند و به صورت هماهنگ با یکدیگر کار کنند .
 • سهولت در به اشتراک گذاشتن لوازم کاری : با توجه به اینکه چند نفر از یک میز تیم ورک استفاده می کنند ، این میز به سهولت امکان به اشتراک گذاشتن لوازم کاری مانند قلم ، کاغذ و … را فراهم می کند . تفاوت میز تیم ورک با سایر میز های معمولی در این آیتم به خوبی مشخص است .
 • فضای بیشتر : میز تیم ورک معمولاً بزرگتر از میزهای خصوصی است و به همین دلیل ، فضای بیشتری برای قرار دادن لوازم کاری و ابزارهای مورد نیاز فراهم می کند .
 • هزینه پایین تر : استفاده از یک میز تیم ورک برای چند نفر به صرفه تر از خرید چندین میز خصوصی است .

 

تفاوت در شکل ظاهری میز تیم ورک با دیگر میزها

تفاوت میز تیم ورک با سایر میز های معمولی ، از لحاظ شکل ظاهری نیز اهمیت دارد . میز تیم ورک ، علاوه بر این که بزرگتر از میزهای خصوصی است ، شکل ظاهری و خصوصیات دیگری نیز دارد که با میزهای دیگر تفاوت دارد .

به‌طور کلی شکل ظاهری میزهای تیم ورک به شکل مستطیلی یا مربعی و مرتفع طراحی شده و فضای کافی برای فعالیت چند نفر به واسطه این میز وجود دارد . همچنین فضای کافی برای قرار دادن لوازم کاری و اسناد وابسته به کار نیز وجود دارد .

در مقابل ، میزهای خصوصی ممکن است در اندازه ها و شکل های مختلفی طراحی شوند . برای مثال ، میز کامپیوتر که عمدتاً برای کار با کامپیوتر استفاده می شود ، شکل آن مستطیلی بوده و ارتفاع کمی دارد و نمی توان وسایل شخصی را درون آن گذاشت .

بنابراین ، برخلاف میزهای خصوصی ، میز تیم ورک به‌طور خاص برای کار گروهی و همکاری در فضای کار طراحی شده است و ویژگی های خاصی دارد . از این رو شاهد تفاوت میز تیم ورک با دیگر میز های معمولی هستیم .

برتری میز تیم ورک نسبت به میزهای معمولی

برتری میز تیم ورک نسبت به میزهای معمولی

تفاوت میز تیم ورک با سایر میز های معمولی سبب شده ، تا با برتری این محصول مواجه باشیم . کیفیت و عملکرد بالا این محصول مهم ترین عامل جهت برتری آن به شمار می آید ، همچنین امکانات مناسبی را برای کاربران فراهم کرده و نیازهای آن‌ها را برطرف می‌کند . به موارد زیر توجه نمایید ؛

 • ابعاد و سایز مناسب برای فضای کار
 • پایداری و استحکام مناسب
 • قابلیت تنظیم و تغییر ارتفاع به صورت آسان
 • قابلیت جمع‌آوری و حمل آسان
 • قابلیت چیدمان ابزارها و لوازم کاربردی در فضای کار
 • وجود فضای کافی برای لوازم جانبی مانند کیبورد ، ماوس و لپ‌تاپ
 • طراحی زیبا و مناسب برای هماهنگی با دکوراسیون دفتر کار .

با توجه به اینکه میز کار یکی از وسایل اصلی کاربران در فضای کار است ، برتری آن باعث بهبود کارایی و راحتی کاربر می‌شود .

 

کلام آخر

تفاوت میز تیم ورک با سایر میز های معمولی سبب شده ، تا این محصول مورد توجه کاربران قرار بگیرد و برای راحتی هر چه بیشتر محیط کار ، از آن بهره مند شوند ‌. مجموعه دکومهر گزینه ای ایده آل جهت خرید میز کار گروهی است ، چرا که بهترین و با کیفیت ترین میز ها در این مجموعه وجود دارد ‌.

بخوانید: بهترین متریال مورد استفاده در میز های کار گروهی کدامند ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *