مقالات

خرید بهترین نوع میز کار گروهی

خرید بهترین نوع میز کار گروهی

خرید بهترین نوع میز کار گروهی از الزامات ضروری در محیط های کاری به حساب می آید . این محصول بر نظم ، انسجام و همکاری اعضای تیم و مجموعه تاثیر دارد .

میر کار گروهی متناسب با نیاز یک سازمان طراحی شده است . با کمک از این محصول ، اعضای گروه برای کسب موفقیت در تعامل با یکدیگر عمل می کنند . احتمال موفقیت چنین مجموعه هایی 10 % بیش از سایر مجموعه های مشابه است .

در ادامه درباره مشخصات و شرایط خرید این محصول توضیح می دهیم ، با ما همراه شوید .

مشخصات بهترین نوع میز کار گروهی

در مقاله خرید بهترین نوع میز کار گروهی درباره مشخصات این محصول نیز بحث می کنیم . مشخصات محصول شاید مبحثی تخصصی و حوصله سر بر باشد ، اما بیشترین تاثیر را بر خرید شما می گذارد .

جهت تولید این محصول ، سازمان استاندارد بین المللی جداول مختلفی به شرکت ها ارائه داد . اگر کمپانی ها مطابق با این اعداد و ارقام ، خطوط تولید خود را راه اندازی نمایند ، در آینده ای نه چندان دور به سود می رسند .

مشخصات مهم ترین فاکتور در خرید بهترین نوع میز کار گروهی است . این عامل به خریداران کمک می کند ، تا مطابق با نیاز مجموعه محصول مد نظر خود را سفارش دهند .

در دنیای حاضر ، بازار مملوء از محصولات فیک و بی ارزش است . اگر به دنبال خریدی هوشمندانه در این حوزه هستید ، باید بتوانید اجناس اصل را از محصولات فیک بشناسید .

با کمک از چندین عامل ساده مثل ابعاد ، کیفیت ، تعداد درایور ، طراحی و … می توانید از اصل بودن انتخاب تان مطمئن شوید .

میز های کار گروهی برند قابل مقایسه با اجناس فیک نیستند . این نوع از محصولات با وجود کیفیت بالا ، قابل تنظیم نیز می باشند .

از این رو حتی در مغازه ها حتی از فواصل دور هم نگاه مشتریان به کیفیت بالای خود سوق می دهند . اگر‌ کیفیت کار برای شما حائز اهمیت است ، خرید این محصول ، بهترین گزینه پیش روی شما می باشد .

بخوانید: میز مدیریتی

در خرید میز کار گروهی به چه عواملی توجه کنیم ؟

با وجود تنوع بسیار در مدل ، شکل و رنگ میز های کار گروهی ، انتخاب بهترین مدل این محصول برای مشتریان تا حدودی سخت و دشوار است .

خرید بهترین نوع میز کار گروهی ، شاید برای بسیاری از مردم یک سفارش معمولی باشد ، اما برای یک مدیر ، پله ای برای کسب موفقیت است .

عوامل متعددی خرید شما را کنترل می کند . موارد ذیل از مهم ترین فاکتور هایی است که خرید شما را تحت تاثیر قرار می دهد ، به آن ها توجه کنید .

 • اندازه و فضای مورد نیاز :

قبل از خرید بهترین نوع میز کار گروهی ، باید فضای مورد نیاز را برای تیم خود بررسی کنید . در ثبت سفارش تان ، تعداد اعضا و فعالیت گروه را در نظر داشته باشید .

 • ارتفاع میز :

باید به ارتفاع میز توجه کرد تا بتوانید یک میز کار گروهی با ارتفاع مناسب برای تیم خود تدارک ببینید.

 • جنس میز :

جنس میز کار گروهی نیز مهم و حائز اهمیت است . این محصول غالبا از جنس چوب ، فلز ، شیشه و … می باشد . متناسب با فعالیت گروه جنش محصول را تعیین کنید .

 • امکانات و قابلیت های میز :

بعضی از میز‌ های کار گروهی دارای امکانات اضافی مثل ؛ حاشیه نویسی دیجیتالی ، تخته سفید ، جای نگهداری کابل و… هستند ، که می‌ تواند به عملکرد تیم شما کمک کند .

 • طراحی و شکل ظاهری :

ظاهر محصول هم در خرید بهترین نوع میز کار گروهی مهم است . یک میز کار گروهی با طراحی زیبا و مناسب به تیم شما انگیزه می دهد .

 • قیمت :

قیمت نیز بر سفارش شما تاثیر دارد . باید به صورت دقیق بررسی کنید ، که بهترین میز برای مجموعه شما کدام یک از محصولات بازار است .

در کل ، برای خرید بهترین نوع میز کار گروهی باید به اندازه ، جنس ، قابلیت ‌ها و هزینه محصول توجه داشت ، تا محصول مد نظر برترین انتخاب برای مجموعه شما باشد .

در خرید میز کار گروهی به چه عواملی توجه کنیم ؟

چه نکاتی در خرید میز کار گروهی به فرد کمک می کند؟

خرید بهترین نوع میز کار گروهی راحت نیست . افراد به دلایل مختلفی همچون نسبت به خرید این محصول اقدام می کنند . نیاز سنجی مهم ترین است که مسیر رسیدن به موفقیت را هموار می سازد .

اگر نمی توانید خرید خود را مدیریت کنید ، عوامل راهنما را جدی بگیرید . نکات در خرید بهترین نوع میز کار گروهی همانند چراغ های راهنما عمل می کند .

بی توجهی به آن ها باعث اتلاف وقت و سرمایه شما می شود . اندازه ، پایه و سازه و جنس میز از جمله نکاتی هستند ، که مسیر خرید شما را تغییر می دهند .

در ذیل به صورت جداگانه به توضیح این نکات پرداخته ایم ، با ما همراه شوید :

 • اندازه میز :

ابعاد میز کار بسیار مهم است . سایز آن باید با توجه به محل قرارگیری محصول و نیاز شما انتخاب شود . برای مثال ، اگر فضای شما محدود است ، میز های کوچک مناسب هستند .

 • پایه و سازه میز :

پایه و سازه میز نیز می تواند بر اساس نیاز های شما تغییر کند . میز هایی با پایه های قابل تنظیم و پایه های قابل جمع شدن بهترین گزینه برای محیط های کاری به حساب می آید .

 • جنس میز :

این محصول در جنس های متفاوتی مثل چوب ، فلز و PVC تولید می شود . پس از بررسی نیاز های خود ، بهترین جنس را انتخاب نمایید .

 • امکانات میز :

بعضی از میز های گروهی ادارای امکاناتی مانند قابلیت فشرده سازی کابل ها ، دریچه های کابل برای اتصال به برق و اینترنت و حتی قابلیت قرارگیری لوازم جانبی مانند دستگیره ها دارا هستند .

 • طرح و قیمت :

در نهایت ، طرح و قیمت میز کار گروهی مهم است . ابتدا باید مبلغ مورد نظر خود را تعیین کنید و سپس یک طرح متناسب با سبک دکوراسیون محیط برگزینید .

سخن پایانی

دکومهر از بزرگ ترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان میز کار گروهی در ایران است . با مراجعه به این شرکت می توانید برترین اجناس ایرانی را در شرایطی آسان سفارش دهید .

بخوانید: میز کار گروهی اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *