مقالات

سفارش میز کار گروهی

سفارش میز کار گروهی

سفارش میز کار گروهی باید متناسب با نیاز مجموعه انجام شود . این محصول جزو برترین تجهیزات اداری در محیط های کاری است ، که می تواند بین اعضای گروه صمیمیت و دوستی برقرار کند .

در بازار ، صد ها هزار نوع میز کار گروهی به فروش می رسد . سلیقه ، فاکتور مناسبی در خرید این محصول نیست . باید در زمان سفارش به مشخصات مختلفی همچون ابعاد ، سایز ، جنس و مدل میز را در نظر بگیرید .

در ادامه درباره چگونگی سفارش این محصول و قیمت آن بحث می کنیم ، با ما همراه شوید .

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده و نگهداری میز کار گروهی

انواع میز کار گروهی

مبحث سفارش میز کار گروهی مفید است . میز های کار گروهی به عنوان یک ابزار کاربردی ، هماهنگی و همکاری را در محیط های کاری تقویت می کند .

نظم و انسجام از اصول مهم در اداره ها ، سازمان ها و ارگان ها است . جهت تشکیل یک تیم قدرتمند ابزارآلات مختلفی به مدیران کمک می کند .

میز کار گروهی از برترین تجهیزات مدیریتی در اداره ها است ‌. شرکت ها و واحد هایی که در حوزه تولید این تجهیز فعالیت می کند ، این محصول را در شکل ، جنس ، مدل و رنگ های مختلفی عرضه می دارند .

مشتریان عزیز می توانند متناسب با نیاز مجموعه ، سفارش میز کار گروهی را پیش ببرند . از پر فروش ترین انواع این محصول در بازار می توان به :

 1. میز کار گروهی سایز بزرگ :

این نوع تجهیز کاربردی غالبا برای مدیریت گروه های بزرگ استفاده می شود .

 1. میز کار گروهی سایز کوچک :

به منظور استفاده در فضا های کوچک و مدیریت بهتر مجموعه ها کاربرد دارند . این محصول کوچکی مجموعه ها را در نظر کارکنان بی ارزش می کند .

 1. میز کار گروهی قابل حمل :

این تجهیز منحصر به فرد برای استفاده در مکان های مختلف مناسب است . این نوع از میز های کار گروهی غالبا چرخ دار هستند . از این رو در صورت جا به جایی مکان و تغییر دکوراسیون ، جهت جا به جایی این تجهیز به مشکل بر نمی خورید .

 1. میز کار گروهی با پارتیشن :

این نوع میز کار گروهی دارای پارتیشن ‌های قابل تنظیم است . با کمک از این محصول حریم شخصی افراد نیز رعایت می شود .

 1. میز کار گروهی با صفحات نمایش چندگانه :

این دسته از میز های کار گروهی دارای چندین صفحه نمایش هستند که قابلیت فعالیت همزمان اعضای گروه را در کنار یکدیگر مهیا می سازد .

 1. میز کار گروهی با تکنولوژی لمسی :

این تجهیز ، مدرن ترین نوع این محصول در بازار است ، که امکان کار با اشیاء مختلف را برای اعضای تیم فراهم می کند .

 1. و …

سفارش میز کار گروهی با شناخت انواع این محصول آسان می شود . قابلیت و مشخصات انواع میز ها متفاوت است . اگر به دنبال پیشرفت مجموعه هستید ، بایستی تجهیزات در مسیر موفقیت شما قرار داشته باشند .

متناسب با نیاز مجموعه بهترین نوع میز کار گروهی بازار را برای مجموعه خود سفارش دهید . شاید به نظر بسیاری از مردم میز کار گروهی سایز بزرگ ، برترین نوع این محصول باشد ، اما در حقیقت برای مجموعه های کوچک مناسب نیست .

انواع میز کار گروهی

در سفارش میز کار گروهی به چه نکاتی توجه کنیم ؟

سفارش میز کار گروهی ، روند کسب و کار شما را کاملا تغییر می دهد . یک میز کار گروهی نباید تنها بزرگ باشد ، بلکه قابلیت و امکاناتش نیز هم و حائز اهمیت است .

این محصول جزو شگفتی های این صنعت محسوب می شود . با وجود این تجهیز در اماکن کاری ، بین رهبر و اعضای تیم انسجامی پایدار به وجود می آید .

به طوری که در کوتاه ترین بازه زمانی ، تغییراتی خوشایند در تشکیلات مجموعه شکل می گیرد . شاید این محصول یک تجهیز چوبی یا فلزی ساده باشد ، اما در حقیقت بر بعد های مختلفی از مجموعه همچون ؛ ایمنی ، سلامت و زیبایی و … تاثیر دارد .

سفارش میز کار گروهی از موارد اصلی در لیست خرید تجهیزات اداری در شرکت ها و واحد های کاری است . از آن جایی که این محصول بر پیشرفت مجموعه تاثیر دارد ، نباید از این مرحله بی اهمیت بگذرید .

از نکاتی که در سفارش میز کار گروهی به خریداران کمک می کند ، می توان به :

 1. ابعاد :

برای سفارش میز کار گروهی باید ابعاد آن را با دقت محاسبه کرد . بسته به فضایی که برای آن در نظر دارید ، ارزیابی طول ، عرض و ارتفاع محصول آسان می شود .

 1. جنس :

کیفیت تجهیز مهم و حائز اهمیت است . حتما این میز را در کیفیت های بالا خریداری نمایید ، تا علاوه بر فضای مناسب ، امکانات متعددی در اختیار شما و گروه تان قرار دهد .

 1. قابلیت حمل :

اگر نیاز دارید که میز کار گروهی را به مکان های مختلفی منتقل کنید ، در زمان خرید به خصوصیاتی مثل قابل حمل بودن تجهیز اهمیت دهید .

 1. تعداد صندلی ها :

بایستی تعداد صندلی ها متناسب با تعداد اعضای گروه باشد .

 1. ساختار :

ساختار میز کار گروهی باید قوی و پایدار باشد تا شرایط کار را برای اعضای تیم آسان سازد .

 1. قابلیت تنظیم :

ارتفاع میز کار گروهی باید قابلیت تنظیم باشد ، تا افراد متناسب با قد و فعالیت شان ، ارتفاع میز را کنترل کنند .

 1. قیمت :

هزینه های ساخت و ارسال میز کار گروهی باید با توجه به بودجه شما محاسبه شود .

اگر در انتخاب این محصول به نکات فوق اهمیت دهید . این محصول هر چند به اندازه یک نرم افزار در پیشرفت شما نقش ندارد ، اما می تواند محیطی امن برای کار شما و اعضای گروه تان فراهم سازد .

جهت ایجاد تغییر در تشکیلات خود ، این محصول را در لیست خرید شرکت قرار دهید . زمانی که نیرو های انسانی در تعامل با یکدیگر باشند ، راه های بهتری برای حل مشکلات نیز شرح داده می شود .

سفارش میز کار گروهی

سخن پایانی

دکومهر از بزرگ ترین مجموعه های تولید میز و صندلی اداری در ایران است که به صورت اینترنتی نیز به مردم‌ خدمت می کنند . با مراجهه به وب سایت شرکت علاوه بر اطلاع از قیمت میز کار گروهی می توانید با پرداخت هزینه ای معقول ، محصول را سفارش دهید .

بیشتر بخوانید: میز کارشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *