مقالات

نکات مهم در خرید ست صندلی اداری

نکات مهم در خرید ست صندلی اداری

نکات مهم در خرید ست صندلی اداری شما را راهنمایی می کند، تا متناسب با نیاز مجموعه و سبک طراحی دکوراسیون ساختمان، این محصول را سفارش دهید. این نوع صندلی ها در مدل های مختلفی به بازار عرضه می گردند.

برخی از ست های صندلی اداری دارای میز نیز هستند. با خرید این نوع تجهیزات، اتاقی مناسب برای فعالیت های گروهی آماده کنید. این محصول بر زیبایی محیط و ایمنی کارکنان و مشتری ها را در طول حضور آن ها در مجموعه تاثیر دارد. بنابراین در زمان سفارش تجهیزات مجموعه تنها به رنگ یا طراحی ان ها توجه نکنید.

در ادامه درباره شرایط خرید این محصول صحبت می کنیم، با ما همراه شوید.

انواع ست صندلی اداری

در این بخش از مقاله نکات مهم در خرید ست صندلی اداری، دربار انواع این محصول صحبت می کنیم. صندلی یکی از مهم ترین تجهیزات راحتی در اداره ، سازمان ها و ارگان ها می باشد. این محصول با کیفیت به صورت تکی و ست در فروشگاه ها و مراکز خرید به فروش رسیدند.

در بازار توجه مردم بیشتر جلب ست های صندلی اداری شد. ست های اداری زیبا و منحصر به فرد هستند. آن ها تناسب بسیاری با فعالیت های گروهی دارند. همچنین باعث شلوغ شدن فضای داخلی اداره نمی شوند. با بهره گیری از این محصول، فضایی خاص برای کار خود و گروه تان آماده کنید.

ست های صندلی اداری از نظر رنگ، جنس، مدل، سبک، کیفیت و… متفاوت هستند. با بهره گری از این محصول، تغییری دوست داشتنی در دکوراسیون داخلی ساختمان به وجود آورید. از پرفروش ترین انواع ست صندلی اداری می توان به موارد ذیل اشاره کرد؛

 • ست صندلی اداری اجرایی: مقاله نکات مهم در خرید ست صندلی اداری، مدل های مختلف این محصول را به شما معرفی می کند. ست صندلی اداری اجرایی برای مدیران و مدیران ارشد طراحی می ‌شود. آنها دارای پشتی بلند، مسند قابل تنظیم و قابلیت چرخش 360درجه هستند.
 • ست صندلی اداری کارمندی: این نوع صندلی ‌ها برای استفاده روزمره کارمندان تولید شده است. آنها دارای پشتی متوسط ​​و مسند قابل تنظیم هستند. صندلی اداری کارمندی معمولاً دارای قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش می باشند.
 • ست صندلی اداری مهمان: این دسته از تجهیزات اداری جهت استقبال از مهمانان و ملاقات کننده ها استفاده می شوند. صندلی های مهمان، قابل تنظیم نیستند و همین طور حمل آن ها راحت تر از سایر تجهیزات اداری است.
 • ست صندلی اداری ارگونومیک: ست صندلی ‌های اداری ارگونومیک در بازار با فروش بالایی رو به رو شد. این تجهیز اداری به خوبی از بدن شما حمایت می کند. آن ها دارای پشتی بلند، مسند قابل تنظیم، پشتی کمربندی هستند. همچنین ارتفاع آن ها نیز قابل تنظیم می باشد. این تجهیز بهبود پشت و کمر، جلوگیری از درد و خستگی و افزایش راحتی در طول روز های کاری برای فرد فراهم می سازد.
 • و…

در این قسمت از مقاله نکات مهم در خرید ست صندلی اداری بسیار، به معرفی تجهیزات مورد نیاز اداره ها، ارگان ها و سازمان ها پرداختیم.

انواع ست صندلی اداری

نکات حائز اهمیت در خرید ست صندلی اداری

مقاله نکات مهم در خرید ست صندلی اداری به شما کمک می کند، تا متناسب با نیاز مجموعه، این محصول را سفارش دهید. همانطور که در مطالب پیش نیز اشاره شد، تولید کنندگان انواع صندلی های اداری را به صورت ست در اختیار مردم قرار می دهند.

در شرکت ها و سازمان ها، مسئولیت ها بر اساس مهارت کارکنان تقسیم بندی می شود. موسس یا همان بنیانگذار مجموعه وظیفه ایجاد راحتی کارکنان را برعهده دارد. بر همین سبب او متناسب با میزان حضور گروه ها در شرکت، نوع صندلی آن ها را انتخاب می کند.

نکات مهم در خرید ست صندلی اداری زیاد است. در هنگام خرید این محصول موارد ذیل را در نظر داشته باشید، تا محیطی ایمن برای کار خود و همکاران تان فراهم سازید؛

 • ارگونومیک بودن: صندلی های اداری باید ارگونومیک باشند. این پارامتر به معنای این است، که تجهیز باید کاملا شکل و گودی های بدن کاربر را پوشش دهد.
 • کیفیت ساخت: صندلی اداری باید از مواد با کیفیت ساخته شود. مواد استفاده شده در تولید آن ها نباید حساسیت زا باشد، وگرنه به مرور زمان به سلامت فرد آسیب می زنند.
 • تنظیمات قابل تنظیم: معمولا اکثر صندلی های اداری قائل تنظیم هستند. این پارامتر به کارمند اجازه می دهد، تا او بر اساس فرم و استایل خود به تنظیم ارتفاع، زاویه پشتی، مسند و بالا-پایین کردن صندلی بپردازد.
 • پشتیبانی لازم: نکات مهم در خرید ست صندلی اداری، شرایط برپایی یک مجموعه کاری مجهز را برای شما راحت می کنند. با مطالعه این مقاله متوجه نیاز های مجموعه می شوید. صندلی باید از کمر و گردن شما در وضعیت های مختلف حمایت کند. بایستی تجهیز منتخب شما در ناحیه گردن ک کمر، پشتی داشته باشد.
 • سبک و جنس: قابل حمل بودن از نکات مهم در خرید ست صندلی اداری است. تجهیز مد نظر شما باید دارای چرخ های مناسب باشد، تا فرد بدون بلند شدن از جایش، در طول فضای اتاق جا به جا شود. همچنین، جنس صندلی نیز مهم است. جنس آن باید از متریال های مقاوم و باکیفیت باشد.
 • تست قبل از خرید: قبل از خرید، محصول را تست کنید. صندلی باید با شکل و فرم بدن گروه شما سازگار باشد، تا در طول کار از خستگی آن ها کم کند.
 • ضمانت یا گارانتی: گارانتی یکی از نکات مهم در خرید ست صندلی اداری است. این پارامتر به شما کمک می کند، تا در صورت بروز مشکلات ناشی از کیفیت تولید، تعمیر یا تعویض شوند.
 • قیمت: در نهایت، قیمت را با کیفیت و ویژگی‌ های محصول مقایسه کنید. اینکه ارزش خرید را دارد یا نه. باید بر اساس کیفیت و قابلیت ‌های آن، قیمت را بسنجید.

با رعایت این نکات می ‌توانید صندلی اداری مناسبی را برای خود انتخاب کنید، که به راحتی قابل استفاده و کارآمد هستند. محصولات اداری، راحتی و آسایش را در طول کار برای شما به ارمغان می آورند. در صورتی که وضعیت شما را در طول کار و فعالیت در موقعیت بدی قرار دهند، در آینده شما با مشکلات سختی دست و پنجه نرم می کنید.

نکات حائز اهمیت در خرید ست صندلی اداری

مشخصات ست صندلی اداری

در این قسمت از مقاله نکات مهم در خرید ست صندلی اداری، درباره مشخصات این نوع پکیج ها صحبت می کنیم. مشخصات ست صندلی اداری بر حسب نوع و مدل صندلی متفاوت است. در زیر برخی از مشخصات عمومی این محصولات اشاره می کنیم؛

 • ارتفاع صندلی: ست های اداری باید از نظر ارتفاع، قابل تنظیم باشند، تا با ارتفاع میز کار و قد کاربر سازگار شوند.
 • مسند قابل تنظیم: مسند این محصولات قابل تنظیم است. این آیتم، کمر و پشت کاربر را در وضعیتی استاندارد قرار می دهد.
 • قابلیت چرخش: این تجهیز کاربردی باید قابلیت چرخش 360 درجه را داشته باشد، تا به فرد امکان دسترسی آسان به محیط اطراف را بدهد.
 • جنس و پوشش: جنس صندلی و پوشش آن نیز مهم است. صندلی باید از مواد با کیفیت ساخته شده باشد و پوشش آن نیز مقاوم و آسان تمیز گردد.
 • پشتیبانی لازم: ست صندلی اداری دارای استاندارد، پشتیبانی لازم برای کمر و گردن است. این امر می‌تواند شامل پشتیبان قابل تنظیم در ناحیه کمر، مسند قابل تنظیم و پشتیبان گردن باشد.
 • طراحی و استایل: طراحی شیک و استایل زیبا از نکات مهم در خرید ست صندلی اداری است. زیبایی، آرامشی عجیب با خود همراه دارد. مدل صندلی اداره باید با رنگ و بافت دکوراسیون مجموعه هماهنگ باشد.
 • و…

مشخصات ست صندلی اداری

سخن پایانی

در مقاله فوق درباره نکات مهم در خرید ست صندلی اداری صحبت کردیم، تا شما متناسب با نیاز اداره و سبک دکوراسیون محیط به خرید این محصول بپردازید.

در مجموعه دکومهر شما می توانید برترین انواع ست صندلی اداری را با قیمتی مناسب سفارش دهید. علاوه بر این قبل از ثبت سفارش تان با کارشناسان ما نیز در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید: مهم‌ ترین نکات در خرید میز پذیرش و کانتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *